Najbardziej zaawansowana kamera Hero

Wybierasz się na stok by oddać się zimowemu szaleństwu podczas jazdy na snowboardzie? Zastanawiasz się jaką kamerę sportową wybrać, by uwieczniła Twoje niepowtarzalne wyczyny? Jest na to odpowiedź, a mianowicie kamera gopro hero 8 Black.

Parę wstępnych słów – kamera gopro hero 8

To najbardziej kompaktowa, uniwersalna i niewymagająca posiadania ramki montażowej, krótko mówiąc po prostu kamera gopro hero 8. Została ona udoskonalona w najnowocześniejszy system stabilizacji Hyper Smooth 2.0, który z pewnością zaprezentuje super płynny obraz w obojętnie jakiej rozdzielczości. Dedykowana głównie dla vlogerów, ponieważ wraz z Media Mod można ją podłączyć z lampą, mikrofonem, a nawet kolejnym ekranem do tej kamery. Odbiorcami są także osoby, które lubią rejestrować swoje doświadczenia sportowe, zatem powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego snowboardzisty.

Poszczególne parametry

Wspomniany już unowocześniony tryb HyperSmooth 2.0 doposażony został w 3 poziomy stabilizacji: standardowy, wysoki oraz zwiększony. Nie ma znaczenia miejsce przebywania oraz działania, które są podejmowane, dzięki temu trybowi zawsze uzyskuje się stabilne i płynne nagrania, które nie wymagają użycia gimbala lub innych akcesoriów. Stabilizacja odnajduje się w każdej rozdzielczości i ilości klatek na sekundę. Posiada funkcję poziomowania, dzięki której jest możliwość modyfikacji kadru zarejestrowanego za pośrednictwem aplikacji GoPro. Kamera ta daje zmienne kąty widzenia obiektywu, dzięki nowoczesnemu cyfrowemu obiektywowi ze zmiennym FOV czyli Field of View.

Dzięki temu zapewnione jest łatwe i przyjemne kadrowanie obrazów i filmów. W zależności od pożądanego efektu wybiera się odpowiedni dla siebie tryb: wąski, liniowy, szeroki albo SuperView. Posiada także tryb LiveBurst, to bardzo rewolucyjna funkcja powstała w fotografowaniu za pomocą kamery gopro hero 8. Kamera posiada umiejętność rejestrowania klatek przez półtorej minuty przed oraz po wykonaniu zdjęcia, co daje gwarancję udanego zdjęcia. Została ona udoskonalona o składane zaczepy montażowe, które pożegnały swe poprzedniczki, a mianowicie ramki montażowe. Nowy kształt kamery wraz z umocowanymi zaczepami nie sprawia trudności w pomieszczeniu jej nawet w małej kieszonce. Wykorzystanie przez producentów tych zaczepów nie wymaga posiadania dodatkowej ramki montażowej. W sytuacji umieszczenia kamery na płaskim gruncie trzeba tylko złożyć zaczepy i kamerowanie będzie możliwe.

Dodatkowo została wyposażona w doskonalszy tryb TimeWrap 2.0, który zarejestruje stabilne filmy poklatkowe w ruchu, jednym określeniem fascynujące filmy hyperlapse. Nowym rozwiązaniem jest automatyczne dostosowanie klatkażu, biorąc pod uwagę ruch, scenerię oraz oświetlenie. Posiada jeszcze funkcję zwalniania ujęcia w bardzo znaczących momentach. Osoba, która do końca nie wie jak ustawić właściwie parametry nie musi się o nic obawiać, kamera ta posiada możliwość automatycznego dostosowania parametrów do potrzeb danej sytuacji. Zapewnia ona możliwość transmisji na żywo w 1080p oraz nurkowania pod wodą, aż do 10 metrów w dół.

 

30.122019
kamerysportowe24.pl