Freestyle Park Chorzów

Projekt "300 dni na desce w roku" - dzień 10 z Chorzowa, gdzie odwiedziliśmy "polski woodward" czyli miejsce dedykowane sportom ekstremalnym i nie tylko.

Projekt Freestyle Park skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętymi sportami freestylowymi: snowboardzistów, narciarzy, rolkarzy, rowerzystów, kitesurferów, itp., ale również do ludzi chcących po prostu podnieść poziom swojej sprawności fizycznej. Ogromne zainteresowanie tego typu sportami skłoniło nas do stworzenia miejsca, gdzie pod okiem profesjonalistów i na profesjonalnie wyposażonej hali, będzie można bezpiecznie uczyć się nowych tricków oraz doskonalić swój warsztat. Całoroczny obiekt pomoże w przygotowaniu do sezonu oraz w utrzymaniu formy sportowej na najwyższym poziomie.

 

Obiekt zlokalizowany jest na terenie zakładów Hajduki w Chorzowie, hala o powierzchni 700 m2 wyposażona jest w trzy skocznie o zróżnicowanym poziomie trudności z lądowaniem do dołu z gąbkami. Ponadto znajduje się tam profesjonalna plansza akrobatyczna oraz 4 trampoliny osadzone w podłożu z możliwością wykonywania elementów do dołu z gąbkami. Całości dopełnia skatepark. Do dyspozycji ćwiczących jest także zaplecze socjalne: szatnie z natryskami i toaletami, a wkrótce również siłownia, sala do sportów walki, gabinety rehabilitacyjne oraz kawiarnia.

 

Więcej na http://freestylepark.pl/ 

20.012015
bajdzis