Wielkie otwarcie Chopoka już 6 grudnia

Największy słowacki opening na śniegu tym razem w „Stylu Bonda”. 6.12.2014 – WINTER MUSIC OPENING 2014 – wyjątkowa okazja do dobrej zabawy przy eksplozji muzyki tanecznej w pierwszą sobotę grudnia.

 

 

Opady śniegu, minusowa temperatura i coraz więcej centymetrów śniegu powinny być wystarczającą zachętą, aby właśnie w JASNEJ pod Chopokiem otworzyć tegoroczny sezon narciarski. Już w dniach 5–7 grudniazapraszamy na weekend pod Chopokiem. Tegoroczne zimowe otwarcie będzie szczególnie ciekawe i odbędzie się pod hasłem James Bond Edition. Czyli bądź jak Agent 007, bądź lepszy od wszystkich i przyjedź na Chopok !!!

 

Ujemne temperatury, opady śniegu oraz 450 armatek, które działają już od tygodnia, przygotowując trasy w ośrodku. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od trzech lat niemalże cały ośrodek będzie czynny !!!

 

ZAWODY:

W sobotę, 6 grudnia, będzie można również wziąć udział w pierwszych zawodach z cyklu BMW XDrive, w których główną nagrodą jest auto BMW X3 na 100 dni sezonu zimowego. Początek zawodów o godzinie 13.00. Rejestracja będzie czynna od godz. 9.00 do 12.45.

  

Aktualne informacje dotyczące pokrywy śnieżnej możecie śledzić na:http://www.jasna.sk/pl/urlop-w-gorach/webkamery/.

 

 

W ramach akcji odbędzie się też wieczorne Afterparty:  WINTER MUSIC OPENING PARTY James Bond Edition

HAPPY END - od godz. 21:00

Party w stylu Jamesa Bonda z seksownymi dziewczynami z Playboya nie może ujść Twojej uwadze. Wspaniała impreza otwierająca sezonu pochłonie Cię elektryzującą atmosferą i doskonałą muzą.

Zobacz video zaproszenie --> https://www.youtube.com/watch?v=N7kUmAROfcQ

 

 

 Line-up:


DJ´s BURIAN / LIESKOVSKY / EKG
THE PASTELS Tron dance show 
RDS COMPANY 
T-DJ Ms. LYNNA
FASHION AVENUE 
PLAYMATES by PLAYBOY

 + specjalny prezent do każdego biletu wstępu 

-----------------------------------------------

Cena na miejscu 15 €

Liczba biletów ograniczona!!! Uwaga – w ubiegłym roku bilety zostały wyprzedane w przedsprzedaży, na miejscu nie było już możliwości zakupu L Zalecamy kupienie biletów w przedsprzedaży!!!

Cena w przedsprzedaży 12 €


Do zobaczenia

____________________________

 

Więcej o ośrodku Jasna Chopok:

Jasna Tatry Niskie to największy ośrodek narciarski posiadający doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych na Słowacji. Oferuje nieskończenie wiele atrakcji zimowych, możliwości zabawy i aktywnego wypoczynku na 46 km tras zjazdowych. Ośrodek oferuje możliwość szusowania po stokach o różnym stopniu trudności, od niebieskich – łatwych, aż po trudne, czarne trasy narciarskie, lub strefy freeride'owe dla miłośników adrenaliny, lub świetnie przygotowany snow park.

Oryginalność Jasnej spoczywa głównie w tym, że można tu szusować po północnej i po południowej stronie Chopoku. Zdolność przewozowa kolejek i wyciągów narciarskich wynosi prawie 30 000 osób na godzinę. Nowoczesny system naśnieżający aż po szczyt Chopoku gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Wieczorem można w Jasnej szusować na kilku oświetlonych trasach, dzieci mają do dyspozycji olbrzymi park narciarski, w którym uczą się jazdy na nartach poprzez zabawę, a oprócz tego ośrodek oferuje liczne obiekty gastronomiczne na stokach i w ich okolicy.

W czym Słowacy są nadal lepsi:

 

 Tekst/foto: czart/skisherpa/TMR/ MB

02.122014